Plán NYFW jaro 2017: Rozpis týdne podle show

Užijte si NYFW v digitálním věku! Jakmile se jednalo o tajnou záležitost určenou výhradně pro ty v oboru, dvouletá přehlídka nových kolekcí se během posledních šesti nebo více let stala sedmiletým diváckým sportem, sedm dní plných stylu, které může kdokoli sledovat online. Co když nemáte lístek? Pohled je často mnohem lepší díky chytrému telefonu.

To znamená, že pomůže, pokud víte přesně, kde hledat. Zefektivněte své show-stalking s naším komplexním plánem níže - včetně oficiálního sociálního popisu každé značky a informací o živém streamování - a všimněte si následujícího: na dráze Alexandra Wanga se určitě stane něco zajímavého (hlavní kaskadér, stejnojmenný designér štítku supermodelky i striptérky na pole dance v 90. letech); Tommy Hilfiger mezitím vytvořil karneval na molu 16 v newyorském South Street Seaport, který doprovází jeho nadcházející sbírku. A nezapomeňme na Marca Jacobse ve čtvrtek večer! Známý významnými portréty celebrit (Lady Gaga, někdo?) A neuvěřitelnými scénami, je to vždy nejzajímavější událost týdne.

Máte otevřený kalendář Google? Dobrý. Přejděte dolů a začněte označovat data (a přidejte si tuto stránku do záložek - budeme se aktualizovat po celý týden, jakmile přijdou nové informace).



STŘEDA 9/7

9:00 - 10:00 Od pěti do sedmi (Chriselle Lim převezme @cinqaseptnyc a Snapchat @cinqaseptnyc, stejně jako zveřejňování příspěvků na jejích vlastních sociálních kanálech pro značku): prezentace

9:00 - 11:00 K tomu (@ k tomu): prezentace

9:00 - 12:00 Jeffrey Dodd (@jeffreydodd): prezentace

Začátek v 10:00 Misha Nonoo (@mishanonoo): živý lookbook na Snapchatu s Refinery29.com

9:00 - 18:00 Alejandra Alonso Rojas (@miluju): prezentace

10:00 - 23:30 Rachel Comey (@miluju): ukázat

10:00 - 16:00 VISVIM (@vvim_official): prezentace

10:30 - 12:00 Claudia Li (@claudia_li_official, podívejte se také na sociální kanály Polyvore - Claudia převezme podporu propagace show a zahájení jejich elektronického obchodu): prezentace

11:00 - 13:00 Sachin & Babi (značka bude mít speciální vystoupení tanečníků z Ballet Beautiful, podívejte se na akci @sachinandbabi): prezentace

13:00 Parsons MFA Show na Made NYFW (@parsonsfashionmfa a přímý přenos jsou k dispozici zde): ukázat

13:00 - 15:00 Kaelen (@kaelennyc): prezentace

14:00 - 16:00 M. Martin (@martin_official): prezentace

15:00 Yeezy Sezóna 4 (season4.tidal.com) : ukázat

15:30 - 16:30 Svatodušní (@ bílý_): prezentace

17:00 R13 (@ r13denim): ukázat

17:00 - 19:00 Frances Valentine (@fvalentineny a zůstaňte informováni o hashtagu události #HeadOverHeels): prezentace

18:00 - 19:00 DUB (@oaknyc): prezentace

8:00 VEČER VFiles (@vfiles a přímý přenos k dispozici zde): ukázat

ČTVRTEK 9/8

8:30 - 12:30 Donald J Pliner (@Donaldjpliner): prezentace

9:00 dop Nicholas K (@nicholaskstudio): ukázat

10:00 - 11:00 Charles Youssef (@slaviaofficial): prezentace

v 10:00 Poledne od Noora (@noonbynoor, sledujte jejich Snapchat: noonbynoor): ukázat

10:00 - 11:00 Ohlin / D (@ohlinofficial): prezentace

10:00 - 18:00 Tomáš Maier (@tomasmaier): náhled

11:00 - 12:00 Brock Collection (@zahradni): ukázat

12:00 - 13:00 Tvorové větru (@kreaturesofthewind): ukázat

12:30 odp Supima (bývalá Miss Universe, Olivia Culpo, bude hostitelkou NYFW @supima_cotton): ukázat

13:00 - 15:00 Dům Alkire (@hausalkire): prezentace

13:00 - 15:00 Timo Weiland (@timoweiland): prezentace

14:00 - 15:00 Hellessy (@hely): ukázat

14:00 - 15:00 Orla Kiely (@orlakiely): prezentace

14:00 - 15:30 PH5 (@ ph5official): prezentace

15:00 Nerovné (@miluju): ukázat

15:00 - 16:00 Marissa Webb (@marissawebbnyc): ukázat

15:00 - 17:00 Helen Yarmark (@helen_yarmark): prezentace

16:00 Stvoření pohodlí (@kreaturesofcomfort): ukázat

17:00 - 18:00 Josie Natori (@natoricompany): prezentace

17:30 - 18:30 Ulla Johnson (@ullajohnson): prezentace

18:00 Cynthia Rowley (@cynthia_rowley): ukázat

18:00 Adam Selman (@adamselman): ukázat

19:00 - 20:00 Thakoon (@thakoonny): ukázat

20:00 - 21:00 Phelan (@phelanofficial): výkon dráhy

PÁTEK 9/9

9:00 - 11:00 Nový (@novisnyc): prezentace

sada harington dolce gabbana

9:00 - 13:00 Jil Haber (@jillhaber): prezentace

9:30 - 10:30 CG (@cgstudionyc): ukázat

10:30 Australské módní štítky (@ausfashionlabels): prezentace

11:00 - 19:00 Rubin Singer (@rubinsinger): prezentace

11:00 Yigal Azrouel (@yigalazrouel): ukázat

11:30 RÁM (@rám): prezentace

11:30 Club Monaco (@clubmonaco): prezentace

12:00 Kate Spade New York (@katespadeny): prezentace

12:00 Tesař (@zimmermann a přímý přenos jsou k dispozici zde): ukázat

12:00 - 13:00 Tanya Taylor (@tanyataylor): prezentace

13:00 Jason Wu (@jasonwu): prezentace

14:00 odp Elie Top (@elietopofficial): prezentace

14:00 - 15:00 Plocha (@areanyc): prezentace

14:00 odp Milly (@milly): prezentace

15:00 Cushnie a Ochs (@cushnieetochs): ukázat

16:00 Akris (@akrisofficial): ukázat

17:00 Chroman (@chromat): prezentace

18:00 Monse (@monsemaison): ukázat

18:00 Nicole Miller (checkout @nicolemillernyc pro pohled do zákulisí NYFW): ukázat

19:00 Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger): ukázat

8:00 VEČER Tadashi Shoji (@tadashishoji): ukázat

21:00 Dolní východ (@bajaeast): ukázat

SOBOTA 9/10

9:00 - 10:00 Paul Andrew (@svatebni): prezentace

v 10:00 Lacoste (sledujte @ lacoste nebo si je prohlédněte na Periscope a Facebook Live): ukázat

10:00 - 11:30 Autoportrét (@mrselfportrait): prezentace

10:00 - 12:00 Adam Lippes (@adamlippes): vyjádření

11:00 Jill Stuart (sledujte @jillstuart a živý přenos k dispozici zde): ukázat

12:00 Eckhaus Latta (@eckhaus_latta a pokračujte na Twitteru pomocí #eckhauslatta): ukázat

12:00 Rebecca Minkoff (nezapomeňte zkontrolovat @rebeccaminkoff a jejich přímý přenos, protože devadesát procent toho, co vidíte na dráze, bude okamžitě k dispozici v obchodech!): ukázat

13:00 - 14:00 Ryan Roche (@ryanrocheny): prezentace

14:00 odp Já (@tibi): ukázat

15:00 Dion Lee (@slaviaofficial): ukázat

330pm - 430pm Banana Republic See-Now-Buy-Now (@banánová republika): prezentace

16:00 Christian Siriano (@siriano): ukázat

17:00 Jonathan Simkhai (@jonathansimkhai a přímý přenos k dispozici zde): ukázat

18:00 Oddělovač (@adetacher): ukázat

19:00 Band of Outsiders (@bandofoutsiders_la): show / pánské a dámské

19:00 - 20:30 Simon Miller (sledujte jejich instagram a podívejte se do zákulisí, kde se společně s Simonem Millerem, kreativními řediteli, Chelsea Hansford a Danielem Corriganem, připravili prezentaci newyorského týdne módy): prezentace

21:00 Alexander Wang (@alexanderwangny a přímý přenos jsou k dispozici zde): ukázat

NEDĚLE 11. září

v 10:00 Victoria Beckham (@victoriabeckham): ukázat

12:00 Vzít (@tomenyc): ukázat

13:00 Hood by Air (@hoodbyair): ukázat

13:00 - 15:00, Veronica Beard (@veronicabeard): prezentace

14:00, Erin Fetherston (sledujte @erinfetherston a živý přenos k dispozici zde): ukázat

14:00 odp Sies Marjan (@siesmarjan): ukázat

14:30 - 15:30 J.Crew (@jcrew): prezentace

15:00 Tracy Reese (sledujte na jejich instagramové / twitterové a facebookové stránce): prezentace na zahradní párty

16:00 Jenny Packham (zákulisí na jejich instagramových a facebookových stránkách): ukázat

16:00 Gypsy Sport (@gypsysport): Ukázat

16:00 - 18:00 Scotch & Soda (sledujte @scotch_official a živý přenos k dispozici zde):

17:00 Altuzarra (sledujte @altuzarra a živý přenos k dispozici zde nebo zde): přehlídka dráhy

18:00 - 19:15 Morgan Lane (@morgan_lane): prezentace

19:00 Prabal Gurung (@prabalgurung a zobrazit zde přímý přenos):ukázat

8:00 VEČER Zahajovací ceremonie (@zahajovací ceremonie):ukázat

PONDĚLÍ 9/12

9:00 - 18:00 Sophie Hulme (@sophie_hulme): náhled

21:00 Řada (@řada): prezentace

v 10:00 Carolina Herrera (@svatebnik a přímý přenos k dispozici zde): zobrazit

10:00 - 18:00 Lee Savage (@leesavage_nyc): prezentace

11:00 Jeremy Scott (@itsjeremyscott a přímý přenos jsou k dispozici zde): ukázat

11:00 - 13:00 Rosie Assoulin (@miluju): prezentace

12:00 Lela Rose (@lelarose): ukázat

13:00 Proenza Schouler (@proenzaschouler a přímý přenos jsou k dispozici zde): ukázat

14:00 - 15:00 Ji Oh (@jiohny): prezentace

14:00 odp Rosetta Koudelka (@rosettagetty): prezentace

15:00 3.1 Phillip Lim (@ 31philliplim): ukázat

16:00 Oscar de la Renta (@scardelarenta a přímý přenos k dispozici zde): ukázat

17:00 Thom Browne (@thombrowneny):

17:00 - 7:0000PM Edie Parker (@edie_parker): prezentace

18:00 Zero + Maria Cornejo (@zeromcornejo): ukázat

19:00 Zac Posen (@zacposen nebo se podívejte na přímý přenos pořadu Neimana Marcuse na Facebooku Live): pořad

19:00 - 22:00 Kenzo (@): koktejl a promítání

8:00 VEČER Rag & Bone (@ragandbone): ukázat

21:00 - 22:00 DKNY (@dkny): ukázat

Úterý 9/13

Celý den - Haney (@HANEYOfficial): kolekce se spustí na Instagramu

21:00 Tory Burch (@toryburch): ukázat

v 10:00 Julianna Bass (@juliannabass): prezentace

10:00 - 17:00 Jil Sander Navy (@jilicky): prezentace

11:00 Vera Wang (@verawanggang a přímý přenos jsou k dispozici zde): ukázat

12:00 Rodarte (@rodarte): ukázat

13:00 Sally LaPointe (podívejte se na show, zákulisí, první pohledy a rozhovory ze zákulisí @sally_lapointe): ukázat

14:00 odp Dennis Basso (sledujte oficiální instagram @ dennisbassonyc & sám Dennis Basso @ dennisbasso i přímý přenos IMG na NYFW.com): ukázat

14:00 - 16:00 Alice & Olivia (@aliceandolivia): prezentace

14:00 - 16:00 Gabriela Hearst (@gabrielahearst a obrázky lookbooků budou poté k dispozici online): prezentace

15:00 Hezká holka (@beaufillefashion): prezentace

15:00 Monique Lhuiller (@moniquelhuiller): ukázat

16:00 Chaira Boni La Petite Robe (@svatebnik): ukázat

16:00 Trenér (@coach a livestream k dispozici na Coach.com): ukázat

17:00 - 19:00 Mansur Gavriel (@surgavriel): prezentace

17:00 - 19:00 Autor: Bonnie Young (@ by.bonnieyoung): prezentace

17:00 - 19:30 Nanette Lepore (@nanettelepore): prezentace

18:00 Betty a Veronica od Rachel Antonoff (@bettyandveronica): prezentace

19:00 Brandon Maxwell (@brandonmaxwell a obrázky dráhy budou k dispozici na gettyimages.com): show

8:00 VEČER Narciso Rodriguez (@narciso_rodriquez): ukázat

STŘEDA 14/14

9:00 - 18:00 J. Mendel (@j_stoletíl): prezentace

v 10:00 Michael Kors (@Michael Kors): ukázat

11:00 Záloha (@delpozo): ukázat

11:00 - 13:00 Kimora Lee Simmons (@kimoraleesimmons a sledujte Kimoru na Snapchatu: kleesimmons): prezentace

12:00 Naeem Khan (@naeemkhannyc): ukázat

12:00 - 13:30 Brooks Brothers (@svatebnik): prezentace

13:00 Bibhu Mohapatra (@bibhumohapatra): ukázat

14:00 odp ŠÉF (@Hugo Boss): ukázat

14:30 - 16:30 Laquan Smith (laquan_smith): prezentace

16:00 Anna Sui (@officialannasui): ukázat

16:30 Derek Lam (@dereklam): ukázat

17:00 Marchesa (@marchesafashion): ukázat

17:00 - 19:00 Adrienne Landau (@adriennelandau): prezentace

17:30 - 19:30 Stožár (@stožár nebo sledujte Snapchat: flagpolenyc): prezentace

18:00 - 19:30 Teorie (@teorie__): prezentace

19:00 - 21:00 Alison Lou (@alisonlou nebo sledujte Snapchat: snapalisonlou): prezentace

ČTVRTEK 9/15

10:00 - 6:00 Calvin Klein (@Calvin Klein): prezentace

14:00 Marc Jacobs (@marcjacobs): ukázat